در کف هرکس اگر شمعی بدی اختلاف از گفتشان بیرون شدی

شرکت مهندسین مشاور شالوده های مقاوم عمران (شمع)

سال تاسیس: ۱۳۷۸

sham-e

 شرکت مهندسین مشاور شالوده های مقاوم عمران با علامت اختصاری «شمع» (سهامی خاص) با هدف پاسخگویی به نیازهای عمرانی کشور در سال ۱۳۷۸ تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه های مطالعات و طراحی راه، پل، ژئوتکنیک، سازه، ساختمان و مقاوم سازی پس از اخذ صلاحیت مربوطه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شروع نمود.

این شرکت در راستای فعالیت خود با بهره گیری از شماری از اساتید نخبه دانشگاه های کشور و پرسنل مجرب و کارآزموده موفق به طراحی صدها پروژه در زمینه های راهسازی، ژئوتکنیک، سازه و مقاوم سازی گردیده که بیش از ۹۵ درصد پروژه ها به بهره برداری رسیده و مابقی در حال اجرا و تکمیل می باشند.

خدمات این مهندسین مشاور شامل مطالعات، طراحی، نظارت بر اجرا، ارائه مهندسی ارزش و کنترل کیفیت در اجرا می باشد. در تمامی خدمات ارائه شده توسط این مهندسین مشاور همواره سعی گردیده تا با مطالعات دقیق تر و منطبق بر جدیدترین استاندارد های بین المللی و هم چنین با راتباط تنگاتنگ با دانشگاه های ممتاز و حضور در همایش ها و تبادل اطلاعات با برگزاری کارگاه های آموزشی، اطلاعات فنی و تکنولوژیکی شرکت با دستاوردهای جدید منطبق و به روز رسانی شود.

زمینه های فعالیت:

ژئوتکنیک و مقاومت مصالح

راه و پل

سازه، ساختمان و مقاوم سازی